Imprezy okolicznościowe

Uroczystości rodzinne

Uroczystości, spotkania w gronie rodziny czy przyjaciół to zawsze wspaniałe, magiczne chwile. Nie pozwól, aby umknęła Ci nawet krótka chwila na przygotowywanie posiłków i obsługę gości. Oni przyszli do Ciebie, spotkać się z Tobą i resztą rodziny czy przyjaciół. Miej 100% czasu i uwagi dla swoich gości, baw się dobrze i delektuj się każdą minutą spotkania. Wystarczy, że powiesz jak wyobrażasz sobie spotkanie, jakie menu najlepiej będzie pasowało do Twoich gości, a dokładnie tak wszystko przygotujemy i zorganizujemy.  Specjalizujemy się w przygotowywaniu i obsłudze uroczystości rodzinnych takich jak chrzciny, komunie, urodziny, wesela i wszelkiego rodzaju jubileusze.

Chwile zadumy i refleksji jak spotkanie po pożegnaniu najbliższej osoby wymaga innej oprawy niż szalone chwile związane z narodzinami, ślubem czy spotkaniem kawalerskim.

Impreza firmowa

Równie dobrze, za co chwalą nas klienci biznesowi, organizujemy bankiety, konferencje, spotkania kawowe czy wigilie firmowe. Wystarczy, że powiesz jakie masz oczekiwania a dokładnie tak będzie. Liczne pozytywne opinie zadowolonych klientów świadczą o tym, że wywiązujemy się z naszych obowiązków na piątkę z plusem.

Jeśli masz nietypową prośbę, chętnie wysłuchamy Twoich oczekiwań.

Jak wynająć lokal?

Organizację imprezy najlepiej zacząć od wybrania konkretnego lokalu - zobacz gdzie możesz zorganizować swoją imprezę. Następnie należy skontaktować się z z wybranym lokalem pod numerem telefonu podanym na stronie. Udanej zabawy!

Jesteśmy doskonale przygotowani do przygotowania Twojej niezapomnianej imprezy. Zmęczony czytaniem? Odpocznij i zamów pizzę on-line!:)